Yaklaşık olarak 20 yıllık sektör deneyimine sahip olan kadromuz ile büyük çalışmalarla ön plana gelmiş ve güvenlik sektörü alanında başarılara imza atan Dark Xray ve Güvenlik Teknolojileri firmamız, güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Her geçen gün artan müşteri kitlesi ve beğenilen çalışmaları ile günümüzde X-ray cihazları, Metal Kapı Dedektörleri ve diğer donanımlı güvenlik araçları üzerine çalışmalarını devam ettirmektedir. Özellikle; X-Ray cihazları, Kapı Tipi Metal Dedektörleri, El Dedektörleri gibi ürünlerin bakım onarım hizmetleri sunan firmamız bu anlamda başarılı bir konumda yer almakta olup asıl olarak sizlerin kalite anlayışını benimseyip bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektörel, kurumsal projelerde etkin konumda olan Dark Xray ve Güvenlik Teknolojileri firmamız, güvenlik teknolojisi alanında kapsamlı ve disiplinli çalışma anlayışı ile yeni projelere de destek vermektedir. Dark Xray ve Güvenlik Teknolojileri, deneyimli ve alanında tecrübeli ekibi ile gerek satış sonrasında gerekse proje aşamasında sizlere kesintisiz olarak destek sağlamaktadır.

Firmamız teknik arıza ve olası sorunların pratik çözümlemesini en iyi şekilde yerine getirir, cihazların bakım ve onarımını gerçekleştirerek güvenliğe ara vermeden devam edebilmenize yardım eder, Mobil araçlarımız ve araçta stoklu yedek parçamız ile müşterilerimize en kısa süre içinde ulaşarak çözüm üretmekteyiz.

Hızlı ve aktif olarak destek sağlayabilen, alanında uzman ve donanımlı teknik servis ekibimiz planlanan zamanda ihtiyaçlarınıza cevap olmak için hazırdır.

Yaklaşık 20 yılı geride bıraktığımız her gün ve her çalışmamızda, misyonumuz olarak belirlediğimiz güven, kalite ve memnuniyet esasımız ile; müşterilerimizin yüzünü gülümsetmeye devam ediyoruz.

Gelişen teknoloji ile birlikte ekibimiz ile eğitimlere devam ederek vizyonumuzu geliştiriyor

En doğru yatırımın çalışanlara yapılması gerektiğinin bilincinde hareket ediyoruz…