15 yıldır büyük çalışmalarla ön plana gelmiş ve güvenlik sektörü alanında başarılara imza atan DARK X-RAY ve GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ, güvenlik sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Her geçen gün artan müşteri kitlesi ve beğenilen çalışmaları ile günümüzde X-ray ve diğer donanımlı güvenlik araçları ile firmamız çalışmalarını devam ettirmektedir. Özellikle, X-Ray cihazları, kapı tipi metal dedektörleri, el dedektörleri gibi hizmetleri sunan firmamız bu anlamda da başarılı bir konumda yer almakta olup asıl olarak sizlerin kalite anlayışını benimseyip bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir.

Sektörel ve kurumsal projelerde etkin konumda olan DARK X-RAY ve GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ, güvenlik teknolojisi alanında kapsamlı ve disiplinli çalışma anlayışı ile yeni projelere imza atıyor. DARK X-RAY ve GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ, güçlü ekibi ile gerek satış sonrasında gerekse proje aşamasında sizlere kesintisiz olarak destek sağlamaktadır.

Sektöründe öncü firmalardan biri haline gelen DARK X-RAY ve GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ; 15 yılı aşkın engin tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Maksimum müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak çalışmalarını titizlik ile sürdüren DARK X-RAY ve GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını ön planda tutmaya özen göstererek sektörel faaliyetlerde ihtiyaçlara yönelik hızlı ve pratik çözümler üretmektedir.

Firmamız teknik arıza ve olası sorunların pratik çözümlemesini en iyi şekilde yerine getirir, cihazların bakım ve onarımını gerçekleştirerek güvenliğe ara vermeden devam edebilmenize yardım eder.

Hızlı ve aktif olarak destek sağlayabilen, alanında uzman ve donanımlı teknik servis ekibimiz planlanan zamanda ihtiyaçlarınıza cevap olmak için hazırdır. Etik çalışma anlayışı ve kaliteli ekibiyle sizlere hizmet vermeyi bekleyen DARK X-RAY ve GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ, sizlere her an dilediğiniz hizmeti sunar.

15 yılı geride bıraktığımız her gün ve her çalışmamızda, misyonumuz olarak belirlediğimiz güven, kalite ve memnuniyet esasımız ile; müşterilerimizin yüzünü gülümsetmeye devam ediyoruz.

Gelişen teknoloji ile birlikte ekibimiz ile eğitimlere devam ederek vizyonumuzu geliştiriyor ve sektörel faaliyetlerde öncü olmaya devam ediyoruz.